טיסות לפאריסראו מגוון טיסות לפריז במחיר מעולה ואישור מיידי דרך מנוע חיפוש הטיסות המצויין של אתר Flight booking.co.il

טיסה לפריז: מישראל יוצאות טיסות סדירות מדי יום לפריז לאורך השנה כולה. את רוב הטיסות מפעילות החברות התעופה: אל-על ו-Air France הצרפתית, ברובן טיסות ישירות. כמובן שבנוסף יוצאות טיסות צ'רטר וגם טיסות לואו-קוסט Low Cost עם מגוון חברות תעופה, טיסות אלה לרוב זולות יותר. מומלץ לערוך השוואה בין ההצעות השונות, אותן תמצאו בקישורי ההזמנה בעמוד זה.
כל הטיסות נוחתות בנמל התעופה הבינלאומי והגדול בצרפת: שארל דה גול.
משך טיסה ישירה לפריז הוא מעט יותר מ-4 שעות.

האם יש צורך בויזה בעת טיסה לפריז?
 בעלי דרכון ישראלי אינם זקוקים להוצאה של ויזה לצרפת. בנחיתתכם בפריז תקבלו אשרת שהיה של 90 ימים כנהוג בכל מדינות האיחוד האירופי. במידה ואתם מתכננים לשהות יותר מ-90 ימים בצרפת או באירופה בכלל, עליכם לדאוג מבעוד מועד לאשר מיוחדת (אשרת עבודה, אשרת לימודים וכדומה), בפניה לשגרירות צרפת בישראל. כתובת שגרירות צרפת בישראל: הרברט סמואל 112, תל אביב. טלפון: 03-5208300

אחת הדרכים לחיסכון במחירי הטיסה לפריז היא הזמנת טיסה באופן עצמאי. רב הנוסעים לפריז כיום הם מטיילים עצמאיים, ואינם נוסעים במסגרת חבילת נופש. פריז היא עיר גדולה מאד אמנם אך מאד קל להתמצא בה ומומלץ לטייל בה עצמאית. גם את הטיסה כדאי ומומלץ להזמין עצמאית ולחסוך בעמלות סוכן. את כל השלבים מהזמנת הטיסה, דרך הזמנת מלון וכלה בבילוי בעיר היפיפיה הזאת, תוכלו לבצע עצמאית באמצעות אתר זה של פריז ולחסוך בעמלות תווך של סוכנים.
אם כך, השלב הראשון הוא הזמנת טיסה, להזמנת טיסה לפריז לחצו כאן

הזמנתם טיסה לפריז?
מצויין!
עכשיו יש צורך במלון או דירה. עברו לעמוד הזמנת מלון בפריז שבאתר זה.

לפני כן, כמה פרטים על שדה התעופה שארל דה גול:
כאמור, שדה התעופה שארל דה גול הוא שדה התעופה הבינלאומי הגדול ביותר בצרפת וכן צומת מרכזית וחשובה בעולם. שדה התעופה של העיר המתוירת בעולם ערוך בהתאם לכמות הנוסעים העוברים בו מדי יום. נמל התעופה נחלק בין שלושה טרמינלים ומתפרס על שטח עצום, על מנת לגמוע את המרחקים פועל בשדה קו מטרו חינמי - קו CDGVAL וכן קוי אוטובוס המשרתים את העוברים בין טרמינלים לטיסות קונקשן.
בטרמינל 1 ו-2 פועלים מגוון רחב של חנויות ובתי קפה, ובטרמינל 2 אף אולם משחקי וידאו ואולם קולנוע קטן המקרין סרטים בחינם, שירות לאלו שממתינים לטיסות וכן פינות משחק לילדים. בטרמינל 3 המבחר מצומצם יותר. אינטרנט אלחוטי חינם פועל רק ב-15 הדקות הראשונות.
הגעה לעיר נוחה מאד בתחבורה הציבורית. קו הרכבת RER מגיע עד התחנות המרכזיות של פריז, בהן תחליפו לקווי המטרו בהתאם ליעד שלכם. בנוסף פועלות כמה וכמה חברות הסעים ואוטובוסים המפעילות קוים למרכז פריז וכן שאטלים 24 שעות ביממה. משך הנסיעה אורך בין 45 דקות לשעה.

השכרת רכב
ממשיכים לטיול בצרפת ולא ישירות לחופשה עירונית? הזמינו רכב מבעוד מועד ואספו אותו בשדה בעת נחיתתכם. היום כבר לא צריך סוכן על מנת להזמין רכב. כל ההצעות הכי אטרקטיביות ביעד שלכם מרוכזות בממשק אחד, שהוא גם בטוח וגם קל ופשוט להזמנה. לכל ההצעות היכנסו ל-הזמנת רכב, עדכנו תאריכים, בחרו את הרכב המתאים לכם ביותר וצאו לדרך. סעו בזהירות!
הזמנת טיסה לפריז עם : Flightnetwork English (United Kingdom)
פלייטנטוורק הוא אתר עולמי בטוח ומצויין המאפשר לכם לבצע הזמנת טיסות בכל העולם ובפרט טיסה לפריז במחיר מצויין ועם היצע גדול של טיסות קונקשן וטיסות ישירות לפריז, ההזמנה באנגלית. שימו לב שאתר מצויין זה מציע בעיקר את הטיסות הסדירות לפריז ובדרך כלל אינו מציג טיסות צ'רטר גם אם אלו קיימות, עם זאת היצע הקונקשנים מאפשר גמישות רבה בבחירת טיסה לפריז.
ראו:
Flight Network

ראו גם מגוון טיסות באמצעות מנוע החיפוש הבטוח והנח של גוליבר. בעברית:
זקוקים להמלצות לינה בפאריס?
פרטו בטופס תאריכים, הרכב נוסעים ודגשים ונשמח לשלוח המלצות לינה בהתאם. השירות ללא תשלום:
 


מידע בעמוד זה: הזמנת טיסה לפריזFlight to paris ראו גם את אתר המידע הגדול באינטרנט בנושא טיסות: הזמנת טיסה
ראו גם טיסה לברלין